Про нас

 

Підприємство ТОВ "СВ Технологія" вітає Вас на своєму сайті!

ми пропонуємо зварювальне обладнання та матеріали наступних торгових марок:

               
                    

 

Контакти

ПродукціяПродукціяПартнерамПартнерам

ТОВ «СВ Технологія» було створено і 1997 році з метою забезпечення українського ринку сучасним високоякісним зварювальним устаткуванням і матеріалами. З моменту заснування підприємства і до сьогоднішнього дня основними принципами роботи залишаються оперативність виконання замовлень, якість продукції, індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Втілення в життя нових передових технологій ведення бізнесу, впровадження послідовної економічної політики компанії, інвестиції в розвиток інфраструктури дозволили «СВ Технології» дуже швидко зайняти гідну позицію на українському зварювальному ринку.

Сьогодні ТОВ «СВ Технологія» - сучасне підприємство, що динамічно розвивається і здійснює комплексні поставки професійного зварювального устаткування і матеріалів відмінних споживчих якостей і оптимального співвідношення технічних характеристик, дизайну, якості і надійності крупним будівельним підприємствам, машинобудівним заводам, підприємствам харчової промисловості, БМУ, УГГ, Водоканалам та ін. підприємствам західних і центральних областей України.

Партнерські відносини з відомими виробниками і постачальниками

ABICOR BINZEL (Німеччина),
ЕСАБ (Швеция),
KEMPPI,
GEDIK WELDING INC (Турцiя)
Kuhtreiber (Чеська Республіка)
Енергія (Запоріжя)

ДЗЗО «ПАТОН»,
ВАТ Сімферопольський завод електромашинобудування «Фірма СЕЛМА»,
ЗАТ «Стальметиз» (Одеський сталепрокатний завод),
ВАТ «Запорізький сталепрокатний завод»,
ТОВ «АРКСЕЛ» та ін.
дозволяють пропонувати зварювальну продукцію з оптимальним співвідношенням ціна-якість.

Вся зварювальна продукція сертифікована в Україні, відповідає міжнародним стандартам якості і поставляється на умовах гарантійного і післягарантійного обслуговування. При фірмі працює сервісний центр, що має в своєму розпорядженні професійну ремонтно-технічну базу.

Використання сучасних логістичних систем і технологій дозволяє підтримувати на складах постійний запас зварювальної продукції. Власний автопарк вантажних автомобілів забезпечує оперативну доставку зварювального устаткування і матеріалів постійним клієнтам.

Своєчасні поставки будь-яких обсягів продукції, гарантія її збереження під час транспортування і контроль завантаження-розвантаження допомагають нам підтримувати репутацію надійного і відповідального партнера. 80% пропонованої продукції реалізується за складеними заздалегідь щомісячними графіками постачань. Наші клієнти впевнені, що завжди отримають якісне устаткування за оптимальною ціною.

Поступове зростання попиту на сучасне високотехнологічне зварювальне устаткування сприяє інтенсивному розвитку ТОВ «СВ Технологія». Ми прагнемо максимально задовольняти потреби своїх клієнтів, насичуючи український ринок якісною зварювальною продукцією провідних світових виробників.

Звернувшись до нас, Ви зможете максимально оперативно знайти оптимальне рішення питання забезпечення свого виробництва необхідним зварювальним обладнанням та матеріалами.

Запрошуємо до взаємовигідної співпраці!

Структура, дизайн і наповнення сайту змінені, що дозволить Вам більш комфортно використовувати наш інтернет-ресурс.
Основні зміни торкнулись розділу сайту Каталог, який перетворився в повнофункціональний Інтернет-магазин.
Цей розділ дозволяє Вам зручно і швидко зробити замовлення товару, що Вас цікавить.
Як і раніше, наша компанія, гарантує компетентність і відповідальність при виконанні всіх Ваших замовлень.

У розділі "Оплата і доставка" представлені умови виконання Ваших замовлень.
У розділі "Тех-інфо" представлена ​​корисна інформація, що
стосується  товарів що постачаються.
Всі побажання та відгуки про нашу роботу ми раді отримати від Вас на телефони та електронні адреси представлені в розділі "Контакти".